ייתכן שפוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאקבל עמלה אם תלחצו על קישור ותרכשו דרכו פריט או שירות. זה מגיע ללא עלות נוספת מצדכם. מוזמנים ללמוד עוד בעמוד מדיניות הפרטיות

בחירת שם לכלב – 10 טיפים לבחירת השם המושלם

כלב חדש במשפחה? מזל טוב! אבל רגע!

לפני שאתם בוחרים שם חדש תעברו על הטיפים הבאים. אחרי הכל השם ילווה אתכם ואת כלבכם שנים רבות יחד, אז שווה לדעת כמה דברים בסיסיים לפני שפשוט קוראים לכלב "לאקי" או לכלבה "זרובבלה".

  1.  שם קצר – הכי חשוב לך ולכלב שלך. קשה לכלבים לזהות ולהבין מילים ושמות ארוכים, אז מספר ההברות הוא קריטי, עדיף עם לא יותר משתיים. אז "מון" למשל הוא שם טוב, אבל מונטנה לא כל כך טוב.
  2. בחרו בשם שלא תהיו מובכים מלצעוק בפומבי.
  3. גם אם הכלב החדש שלכם הוא גור, בחרו שם שיתאים לו גם כשיהיה בוגר. 
  4. אל תבחרו שם שנשמע דומה לפקודה. אז אל תקראו לכלב שלכם "בואי" (Bowei) כדי שהוא לא יתבלבל כשאתם אומרים "בוא!"
  5. איך הכלב שלך? שובב, שחור, זועף, עם זנב מתולתל או קצר מאוד. דרך פשוטה ומהנה לקרוא לכלב שלך היא על שם אחת התכונות הבולטות שלו. כך יהיה לו שם ייחודי ומקורי המתאים לו. שימו לב לגודל, לפרווה או להתנהגות שלהם.
  6. הימנעו משמות מסוימים של אנשים: אולי פגשת כלבים בשם גוסטבו, כריסטינה או ניקול ואין לך בעיה לשמוע אותם. אבל, עדיף שלא תבחרו בשם של אדם ופחות של חברים או מכרים. בעוד שאנשים מסוימים עשויים למצוא את זה משעשע לגלות שקראת לכלב שלך בשם שלו/ה, ייתכן שאחרים לא יאהבו את הרעיון, ואם אוו אדם שיש לו את אותו השם או אפילו שם נשמע מאוד דומה קרוב אליכם ואתם פוגשים אותו הרבה, הכלב שלך יתבלבל ולא יענה כשקוראים לו.
  7. שמות ארוכים בהכרח מתקצרים, אז חשבו מה הם יכולים להיות: האם אתם אוהבים אותם? אז אם תקרא לגור החדש שלך תיאודור, רוב הסיכויים שכולם (כולל אתם) תקראו לו בסופו של דבר תיאו.
  8. אל תתנו לכלב שלכם שם וגם כינוי. למרות שאנו נוטים לעשות זאת עם אנשים קרובים אלינו, עבור כלבים זה מאוד מבלבל. הכלב שלך יזהה רק את השם שבו אתה משתמש הכי הרבה. אז תחשוב מה זה יהיה, השם המקורי או הכינוי, ובחרו בזה.
  9. שמות שאחת ההברות מתחילה באות שורקת: ג', ז, ז' ש, ס, צ'ה, צ וכו' הם טובים כי כלבים שומעים צלילים בתדר גבוה טוב יותר. אז אם תקראו לכלבה החדשה שלכם שילה, לא יהיה לה תירוץ לא לבוא כשאתם קוראים לה.
  10. אם אתם מאמצים או לוקחים כלב שכבר יש לו שם, דאגו שהשם החדש נשמע דומה כדי שהכלב החדש שלכם לא יתבלבל.

טיפ בונוס:

כלבים הם חכמים אבל יש להם מנגנוני הגנה מעולים, כמו לילדים אבל עם שדרוג. אז חשוב לא לקשר את השם של הכלבה שלכם למשהו שלילי, אז אם הכלבה שלכם ג'ין עשתה משהו לא טוב, אז לא להגיד לה "ג'ין, מה עשית?", כי זאת הדרך הבטוחה שהיא פשוט תתחיל בסוף להתעלם מהשם הזה שמקושר אצלה לדברים רעים.

Similar Posts